Od pewnego czasu internauci spekulują, czy Magda Gessler powiększyła sobie usta czy nie. Niektórzy zauważają, że "dziubek" do selfie wygląda jak sztucznie napompowane usta. Restauratorka zyskała już sporą grupę fanów, którzy bronią jej przed atakami, jednak tym razem faktycznie wygląda to na powiększenie ust.
Gessler dodała zdjęcie z kuchennych rewolucji w Poznaniu. Restauratorka ma czerwone i dosyć powiększone usta. I właśnie taki wygląd ust podzielił fanów Gessler. Jedni są zachwyceni i komplementują Królową. Inni piszą dosyć nieprzyjemne komentarze: "Co za usta. Ohyda"; "Co się stało z twoimi ustami? Botoks?"; "Uwielbiam Panią, ale te usta to porażka".
Magda Gessler nie potwierdza, ale też nie dementuje plotek na temat powiększenia sobie ust. A wy myślicie, że zrobiła sobie botoks?
- Tyle kosztuje teraz jagodzianka u Magdy Gessler. Drożej niż w ubiegłym roku
- Magda Gessler opublikowała to zdjęcie i się zaczęło. „Zawiodłam się na pani”
- Zakazane dania na weselu. Gessler wskazała, co nie powinno znaleźć się na stole
- Lokal z „Kuchennych rewolucji” wystawiony na sprzedaż. Mowa o milionach
- Lokal nie przetrwał nawet miesiąca. Smutny los po „Kuchennych rewolucjach”