„Musiałbym być bardzo zdesperowany”. Michał Wiśniewski stanowczo o „Tańcu z gwiazdami”

Mandaryna weźmie udział w 19. edycji „Tańca z gwiazdami”. Czy wśród uczestników znajdzie się również Michał Wiśniewski? Lider zespołu Ich Troje wypowiedział się na ten temat. Od lat odrzuca zaproszenia od produkcji. „Będę w tym konsekwentny” – powiedział w jednym z wywiadów.
Michał Wiśniewski weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”? Fot. Wrzecion, źródło: AKPA
  • Mandaryna (Marta Wiśniewska) weźmie udział w 19. edycji „Tańca z gwiazdami”.
  • Michał Wiśniewski od lat odmawia udziału w programie, mimo licznych zaproszeń, ale uważa, że mógłby być dobrym tancerzem.
  • Lider Ich Troje zamierza kibicować Mandarynie i być może pojawi się na widowni, jeśli zostanie zaproszony.
  • Odwiedź stronę główną RMF FM.

Michał Wiśniewski weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”?

Marta Wiśniewska będzie uczestniczką 19. edycji „Tańca z gwiazdami”. Post z tą informacją skomentował były mąż Mandaryny, który dał jej jedną radę. „Baw się dobrze!” – napisał. Czy Michał Wiśniewski również weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”? Lider zespołu Ich Troje nie kryje, że ciągle dostaje zaproszenia od produkcji, jednak za każdym razem odmawia. Teraz, w rozmowie z „Faktem”, podkreślił, że nie zmieni zdania w tej kwestii, chyba że sytuacja go do tego zmusi. Co ciekawe, choć nie chce sprawdzić swoich sił na parkiecie, myśli, że mógłby sobie na nim dobrze radzić. 

Będę w tym konsekwentny raczej do końca swojego życia. Mówię tak dlatego, że zawsze zostaje ten 1 proc. Musiałbym być bardzo zdesperowany. Proszę mnie tylko źle nie zrozumieć. Nie jest to po prostu coś, co leży w strefie moich zainteresowań, choć myślę, że mógłbym być nawet całkiem niezłym tancerzem – powiedział. 

Zobacz także
Nowa jurorka w „Tańcu z gwiazdami”? Padło nazwisko. „Ludzie ją kochają”
Czy skład jury „Tańca z gwiazdami 19” ulegnie zmianie? Z programu ma zniknąć Ewa Kasprzyk! Edward Miszczak ma już nową faworytkę. Sprawdź szczegóły!

„Taniec z gwiazdami 19”. Michał Wiśniewski na widowni?

Wiśniewski w rozmowie z „Faktem” nie krył, że bardzo cieszy się z udziału byłej żony w „Tańcu z gwiazdami”, jednak uważa, że zbyt długo na to czekała. 

Myślę, że to jest wprawdzie o 20 lat za późno, ale lepiej późno niż wcale. 

Podkreślił, że będzie jej kibicował:

Trzymałem kciuki za Dominikę i za Martę też będę – zadeklarował. 

Czy Wiśniewski zamierza wspierać żonę również na żywo? Zapytany o to, czy pojawi się na widowni „Tańca z gwiazdami” odpowiedział:

Jak zostanę zaproszony, to pewnie tak. 

Czytaj dalej: