Co dalej z „M jak miłość”?
„M jak miłość” to flagowy serial Telewizji Polskiej – stworzona przez Ilonę Łepkowską, Tadeusza Lampkę i Ryszarda Zatorskiego produkcja obyczajowa zadebiutowała na antenie w 2000 roku i do dziś ma pokaźne grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują premiery każdego nowego odcinka. Do tej pory powstało ich ponad 1,8 tys.
Od paru lat widzowie „M jak miłość” mogli oglądać także dodatkowe, specjalne epizody ulubionego serialu – były one pokazywane w wigilijne wieczory. Tradycję zapoczątkowano w 2022 roku, kolejne świąteczne wydanie zostało pokazane 24 grudnia 2023 roku. W tym będzie inaczej.
TVP podjęła decyzję
W tym roku w Wigilię wieczorem nie będzie serialu „M jak miłość” – informują Wirtualne Media i przypominają, że w poprzednich latach produkcja TVP2 pod względem oglądalności pozostawała w tyle za bezkonkurencyjnym „Kevinem samym w domu”. W zeszłym roku oglądało go 3,27 mln osób.
W okresie świątecznym nie zabraknie mimo wszystko specjalnych wydań, nie będą to jednak odcinki premierowe. Według Wirtualnych Mediów epizod zatytułowany „M jak Miłość – Wigilia u Mostowiaków” zostanie pokazany w wigilijny poranek, przed „Pytaniem na śniadanie”. W sobotę 28 grudnia natomiast TVP2 pokaże z rana „Święta z M jak miłość”.
- „Matki, żony i kochanki” znów w TVP. Małgorzata Potocka reaguje
- Zmiany w emisji „Pytania na śniadanie”. TVP nadała specjalny komunikat
- Zdrada Artura w „M jak miłość”? Aktorzy zabrali głos ws. głośnego wątku. A jednak
- Wiadomo, co dalej z muzycznym programem TVP. A jednak
- TVP nadała komunikat ws. „Sprawy dla reportera”. Oficjalnie poinformowała o zmianach
