Michał Wiśniewski weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”?
Marta Wiśniewska będzie uczestniczką 19. edycji „Tańca z gwiazdami”. Post z tą informacją skomentował były mąż Mandaryny, który dał jej jedną radę. „Baw się dobrze!” – napisał. Czy Michał Wiśniewski również weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”? Lider zespołu Ich Troje nie kryje, że ciągle dostaje zaproszenia od produkcji, jednak za każdym razem odmawia. Teraz, w rozmowie z „Faktem”, podkreślił, że nie zmieni zdania w tej kwestii, chyba że sytuacja go do tego zmusi. Co ciekawe, choć nie chce sprawdzić swoich sił na parkiecie, myśli, że mógłby sobie na nim dobrze radzić.
Będę w tym konsekwentny raczej do końca swojego życia. Mówię tak dlatego, że zawsze zostaje ten 1 proc. Musiałbym być bardzo zdesperowany. Proszę mnie tylko źle nie zrozumieć. Nie jest to po prostu coś, co leży w strefie moich zainteresowań, choć myślę, że mógłbym być nawet całkiem niezłym tancerzem – powiedział.
„Taniec z gwiazdami 19”. Michał Wiśniewski na widowni?
Wiśniewski w rozmowie z „Faktem” nie krył, że bardzo cieszy się z udziału byłej żony w „Tańcu z gwiazdami”, jednak uważa, że zbyt długo na to czekała.
Myślę, że to jest wprawdzie o 20 lat za późno, ale lepiej późno niż wcale.
Podkreślił, że będzie jej kibicował:
Trzymałem kciuki za Dominikę i za Martę też będę – zadeklarował.
Czy Wiśniewski zamierza wspierać żonę również na żywo? Zapytany o to, czy pojawi się na widowni „Tańca z gwiazdami” odpowiedział:
Jak zostanę zaproszony, to pewnie tak.
- Mandaryna oficjalnie w „Tańcu z gwiazdami”. Polsat ogłosił, kim będzie w programie
- To ona będzie uczestniczką w nowym „Tańcu z gwiazdami”. Polsat właśnie ogłosił
- Nowe wieści ws. „Tańca z gwiazdami”. Mowa o jednopłciowej parze
- 82-letni gwiazdor w „Tańcu z gwiazdami”. Będzie najstarszym uczestnikiem w historii

