Najlepiej zatańczyli Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski. Para zachwyciła jury fokstrotem i zdobyła aż 38 punktów. „Równowaga, balans, przebieg ruchu - nic przypadkowego. Jesteś królową tańców standardowych” – skomentowała Iwona Pavlović.
Martyna Kupczyk i Żora Korolyov zatańczyli rumbę do piosenki Anny Wyszkoni. Para swoim występem jednak nie skradła serc jury. Przede wszystkim skrytykowali zgarbioną postawę Kupczyk. Za taniec otrzymali 27 punktów i pożegnali się z programem.
https://www.instagram.com/p/Bgns2idhG6g/" data-instgrm-version="14" style="background:#FFF;border:0;border-radius:3px;box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,.15);margin:1px;max-width:658px;width:calc(100% - 2px)">https://www.instagram.com/p/Bgns2idhG6g/">Post on Instagram
Post on Instagram
Czytaj dalej:
- 82-letni gwiazdor w „Tańcu z gwiazdami”. Będzie najstarszym uczestnikiem w historii
- Legenda żegna się z „Tańcem z gwiazdami”. „To była obopólna decyzja”
- Mandaryna oficjalnie w „Tańcu z gwiazdami”. Polsat ogłosił, kim będzie w programie
- Izabela Kuna w „Tańcu z gwiazdami”? Nieoficjalne doniesienia obiegły sieć
- Żudziewicz i Jeschke opowiedzieli o wypadku. Ich samochód niemal doszczętnie spłonął