Michał Szpak wystąpił na koncercie TVP. Widzowie piszą jedno

Pierwszy koncert „Lata z Radiem i Telewizją Polską” odbył się w Bielsku-Białej. Na scenie wystąpiło wiele znanych gwiazd, w tym m.in. Michał Szpak. Wokalista na scenie zaprezentował swój najnowszy utwór. Widzowie w komentarzach są niemalże jednogłośni.
Michał Szpak wystąpił na koncercie TVP. Widzowie piszą jedno, źródło: AKPA
  • Michał Szpak wystąpił na koncercie TVP.
  • Wokalista wykonał swój najnowszy utwór „Maj”.
  • Widzowie w sieci nie szczędzą komplementów.
  • Odwiedź stronę główną RMF FM.

Michał Szpak podbił scenę podczas „Lata z Radiem i TVP”

W minioną sobotę Bielsko-Biała zamieniła się w muzyczną stolicę Polski. Wszystko za sprawą pierwszego koncertu z cyklu „Lato z Radiem i TVP”, który przyciągnął tłumy spragnionych wakacyjnych hitów słuchaczy. Na scenie pojawiły się największe gwiazdy polskiej muzyki, a jednym z najbardziej wyczekiwanych występów był ten w wykonaniu Michała Szpaka.

Nowy przebój na lato?

Michał Szpak wystąpił jako jeden z pierwszych artystów wieczoru, prezentując m.in. swój najnowszy singiel „Maj”. Towarzyszyli mu tancerze, a całość przyciągnęła uwagę zarówno zgromadzonej pod sceną publiczności, jak i widzów śledzących wydarzenie w mediach społecznościowych. Zaraz po koncercie w sieci zawrzało od komentarzy.

Internauci nie kryli zachwytu nad występem Szpaka. „Czad! Michał ma chyba przebój lata!”, „Super piosenka... Taka letnia, rytmiczna i ten piękny głos Michała” – to tylko niektóre z licznych opinii, które pojawiły się na profilach społecznościowych TVP. Fani podkreślali niepowtarzalny wokal artysty oraz energetyczne wykonanie.

Zmiany w życiu Michała Szpaka 

Utwór „Maj” to kolejny, nowy utwór Michała Szpaka. Wokalista, który wcześniej zaskoczył słuchaczy zupełnie świeżym „Fire”, przy okazji premier opowiedział o ostatnich zmianach w swoim życiu. W jednym z wywiadów wyznał, że ma za sobą trudne doświadczenie zakończenia bardzo długiej relacji. Z kolei w rozmowie z RMF FM wrócił wspomnieniami do czasów, gdy był nastolatkiem. Przez fałszywe oskarżenia miał do czynienia z policją:

Zobacz także
Michał Szpak miał do czynienia z policją. „Byłem nastolatkiem, ktoś zgłosił…”
Michał Szpak to barwna postać polskiej sceny muzycznej. Wokalista 28 maja wydał swój kolejny singiel „Maj” i z tej okazji odwiedził studio RMF FM. Wrócił wspomnieniami do przeszłości i zdradził, że jako nastolatek został „zgarnięty” przez policję.
Czytaj dalej: