Ewa Kasprzyk odchodzi z „Tańca z gwiazdami”
Ewa Kasprzyk nie będzie już jurorką w „Tańcu z gwiazdami”. Przed chwilą produkcja opublikowała w sieci wpis, w którym oficjalnie przekazała tę informację. Podano też powód tej decyzji – aktorka miała sama zrezygnować z pełnienia funkcji jurorki ze względu na napięty grafik.
Ewa Kasprzyk podjęła decyzję o odejściu z „Tańca z Gwiazdami” ze względu na dużą liczbę innych zobowiązań zawodowych. Aktorka zasiadała w jury najpopularniejszego show w Polsce od wiosny 2024 roku - czytamy.
Ewa Kasprzyk była jurorką „Tańca z gwiazdami” od 14. edycji. Właśnie wtedy wymieniony został niemal cały skład jury. Zmagania uczestników na parkiecie oceniała razem z Rafałem Maserakiem, Tomaszem Wygodą oraz Iwoną Pavlović. Co ciekawe, w 2015 roku w parze z Janem Klimentem walczyła o Kryształową Kulę.
Ewa Kasprzyk nie będzie już jurorką w „Tańcu z gwiazdami”. Miszczak zabrał głos
We wspomnianym wpisie pojawiły się również podziękowania Edwarda Miszczaka, które skierował do Ewy Kasprzyk. Dyrektor programowy Polsatu podkreślił, że jej obecność w jury pozwalała nie tylko na ocenę występów pod kątem technicznym, ale również i ich artystycznej strony.
Dziękuję Ewie za te pięć edycji „Tańca z Gwiazdami” podczas których z pasją i ogromnym zaangażowaniem pełniła rolę jurorki. Znajomość kunsztu aktorskiego pozwoliła jej oceniać nie tylko taneczne umiejętności naszych gwiazd, ale też ogólny wyraz artystyczny ich występów. Jako jurorka zasłynęła z błyskotliwego poczucia humoru a swoimi komentarzami potrafiła rozładować każdą stresującą sytuację - mówi dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak - przekazano w komunikacie.
Post on Instagram
Kto za Ewę Kasprzyk w „Tańcu z gwiazdami”?
Kto zajmie miejsce Ewy Kasprzyk w „Tańcu z gwiazdami”? Na ten moment Polsat nie ogłosił, kto zostanie nową jurorką lub jurorem. W mediach pojawiły się jednak nieoficjalne informacje na ten temat. Wczoraj „Super Express” przekazał, że Edward Miszczak bardzo chce, aby w składzie jury znalazła się jedna z aktorek. - Ludzie ją kochają i bardzo dobrze ją przyjęli. W swoich opiniach była nie tylko bardzo empatyczna i ciepła, ale przy tym wszystkim starała się też przemycić jakąś profesjonalną refleksję. To klasa sama w sobie. Nie wprowadzała chaosu jak Ewa Kasprzyk, wręcz przeciwnie. Koiła tym, co mówiła” - przekazał informator portalu.
Dla Edwarda to najlepsza kandydatura i łatwo nie odpuści, by ją zatrudnić. On póki co o nikim innym nie chce słyszeć, choć producent przygotowuje alternatywne nazwiska - dodał.
O kim mowa? Tego dowiecie się z poniższego artykułu:
- Kto weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami 19”? Wyciekła cała lista uczestników
- „Musiałbym być bardzo zdesperowany”. Michał Wiśniewski stanowczo o „Tańcu z gwiazdami”
- To on wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Ujawniono jego stawkę za odcinek
- Zwrot ws. „Tańca z gwiazdami”. Nowa edycja bez czołowej gwiazdy?
- To ona będzie uczestniczką w nowym „Tańcu z gwiazdami”. Polsat właśnie ogłosił

